VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Tag
he: תגית

en: Name
he: שם

en: action
he: פעולה

en: Configure
he: הגדרות

en: Phone
he: טלפון

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Execute
he: ביצוע

en: Queue
he: תור

en: Start time
he: זמן התחלה

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
he: לא נבחרה פעולה. יש לבחור פעולה לביצוע.

en: Scheduler
he: מתזמן

en: End time
he: זמן סיום:

en: E.g., @date
he: למשל, @date
