VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Tag
hu: Címke

en: Name
hu: Név

en: action
hu: művelet

en: Configure
hu: Beállít

en: Phone
hu: Telefon

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Queue
hu: Várólista

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
hu: Nincs kiválasztott művelet. Ki kell választani egy műveletet.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
hu: A küldendő üzenet. A [node:title], a [user:name] és a [comment:body] vezérjelek használhatóak az üzenetenként eltérő adatok megjelenítésére. Nem minden vezérjel használható az összes szövegben.

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: Recipient field
hu: Címzett mező

en: E.g., @date
hu: Például @date
