VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: action
hy: գործողություն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը
