VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: action
is: aðgerð

en: Configure
is: Stilla

en: Phone
is: Sími

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: - Choose an operation -
is: - Veldu aðgerð -

en: E.g., @date
is: Td., @date
