VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Tag
lt: Žymė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: action
lt: veiksmas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Phone
lt: Telefonas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Recipient field
lt: Gavėjo laukelis

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: The end time cannot be before the start time.
lt: Pabaigos laikas negali būti ankstyvesnis už pradžios laiką.
