VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: action
mr: कृती

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी
