VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Name
ne: नाम

en: action
ne: कार्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ
