VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Name
oc: Nom

en: action
oc: accion

en: Configure
oc: Configurar

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Execute
oc: Executar

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
oc: Aucune operacion seleccionada. Seleccionatz una operacion a executar.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
oc: Lo messatge que s'ha d'enviar. Podètz incloure comodins coma [node :title], [user :name] e [comment :body] per representar donadas que seran diferents cada còp que s'enviï lo messatge. No totes los comodins son disponibles en totes los contèxtes.

en: E.g., @date
oc: Per ex., @date
