VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Tag
ro: Marcaj

en: Name
ro: Nume

en: action
ro: acţiune

en: Configure
ro: Configurează

en: Phone
ro: Telefon

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Execute
ro: Execută

en: - Choose an operation -
ro: Alegeți operațiunea
