VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Name
ta: பெயர்

en: action
ta: நடவடிக்கை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: Queue
ta: வரிசை
