VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: E.g., @date
th: เช่น @date
