VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Source
af: Bron

en: Direction
af: Rigting
