VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Duration
cs: Trvání

en: Source
cs: Zdroj

en: Destination name
cs: Název umístění

en: Changed
cs: Změněno

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: start
cs: začátek

en: Direction
cs: Směr
