VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: user
de: Benutzer

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Save
de: Speichern

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Created
de: Erstellt

en: Anonymous
de: Gast

en: Duration
de: Dauer

en: Source
de: Quelle

en: Destination name
de: Zielname

en: Changed
de: Geändert

en: Log only
de: Nur Protokollieren

en: other
de: andere

en: Text status
de: Text Status

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: start
de: Start

en: Direction
de: Richtung

en: No configuration options
de: Keine Einstellungsmöglichkeiten

en: Start time
de: Startzeit

en: Script
de: Skript

en: End time
de: Endzeit

en: Completed.
de: Abgeschlossen.

en: Canceled.
de: Abgebrochen.

en: Invalid phone number
de: Ungültige Telefonnummer
