VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: user
is: brúkari

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: Configure
is: Samanset

en: Created
is: Stovnað

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Error message
is: Feilboð

en: Direction
is: Kós
