VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
