VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
