VoIP Drupal (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Duration
tr: Süre

en: Source
tr: Kaynak

en: Changed
tr: Değişti

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Direction
tr: Yön

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Completed.
tr: Tamamlandı.
