VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Duration
bg: Период

en: Source
bg: Източник

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Direction
bg: Посока
