VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
