VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Source
sk: Zdroj

en: Destination name
sk: Názov umiestnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Log only
sk: Iba log

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Direction
sk: Smer
