VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Direction
th: คำอธิบาย
