VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Configure
am: ውቀር

en: configure
am: ውቀር

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Source
am: ምንጭ

en: Direction
am: አቅጣጫ
