VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Configure
ar: ضبط

en: file
ar: ملف

en: Created
ar: الإنشاء

en: configure
ar: ضبط

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف الذي تم رفعه.

en: The selected file %name could not be uploaded.
ar: الملف المختار %name لا يمكن رفعه.

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: start
ar: بداية

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف %file إلى الوجهة %destination.

en: Completed.
ar: تم.
