VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Created
az: Yaradıldı

en: Anonymous
az: Anonim

en: Duration
az: Müddət

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Direction
az: İstiqamət

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
az: Yükləmə xətası. Yüklənmiş fayl %fayl təyinat %destination yerinə köçürmək mümkün olmadı.
