VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configure
he: הגדרות

en: file
he: קובץ

en: Created
he: נוצר

en: configure
he: הגדרות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Duration
he: משך

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: Log only
he: רשום בלבד

en: The selected file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %name.

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Direction
he: כיוון

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Start time
he: זמן התחלה

en: End time
he: זמן סיום:
