VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: file
hy: ֆայլ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: The selected file %name could not be uploaded.
hy: Ընտրված %name ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնել։

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Direction
hy: Ուղղություն
