VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: file
km: ឯកសារ​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: File upload error. Could not move uploaded file.
km: កំហុស​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង ។ មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើងទេ ។

en: The selected file %name could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុកឡើងឯកសារ %name ដែល​បាន​ជ្រើស​បាន​ទេ ។

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Direction
km: ទិស

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
km: កំហុស​ការ​ផ្ទុក​ឡើង ។ មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ %file ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​ទិសដៅ %destination។
