VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Configure
ps: سازول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Source
ps: سرچينه
