VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Configure
ro: Configurează

en: file
ro: fisier

en: Created
ro: Creat

en: configure
ro: configurează

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Duration
ro: Durată

en: Source
ro: Sursă

en: Changed
ro: Schimbat

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ro: Eroare la încărcarea fișierului. Nu s-a putut muta fișierul.

en: The selected file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul selectat %name nu a putut fi încărcat.

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Direction
ro: Direcție

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ro: Eroare la încărcare. Nu s-a putut muta fișierul încărcat %file la destinația %destination.
