VoIP Drupal (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: configure
sl: nastavi

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: The selected file %name could not be uploaded.
sl: Izbrana datoteka %name ne more biti naložena.

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Direction
sl: Smer

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.
