VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Source
bo: ཁུངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་སྤོར་མི་ཐུབ།

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bo: ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། འཇུག་གནས་%destination་ལ་ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%file་སྤོས་མ་ཐུབ།
