VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: user
da: bruger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Configure
da: Konfigurér

en: file
da: fil

en: Created
da: Oprettet

en: configure
da: indstil

en: Anonymous
da: Anonym

en: Duration
da: Varighed

en: Source
da: Kilde

en: Destination name
da: Destinations navn

en: Changed
da: Ændret

en: File upload error. Could not move uploaded file.
da: Fejl ved filoverførsel. Kunne ikke flytte den overførte fil.

en: Log only
da: Kun log

en: The selected file %name could not be uploaded.
da: Den valgte fil %name kan ikke uploades.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
da: Fejl ved upload. Kan ikke flytte filen %file til destinationen %destination.

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Direction
da: Retning

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
da: Fejl ved upload. Kunne ikke flytte den uploadede fil %file til %destination.

en: Start time
da: Start tid

en: End time
da: Slut tid
