VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: file
el: αρχείο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: configure
el: ρύθμιση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Source
el: Πηγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: File upload error. Could not move uploaded file.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση του απεσταλμένου αρχείου.

en: The selected file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
el: Σφάλμα αποστολής. Δεν ήταν δυνατή η μετακίνηση του αρχείου %file στον προορισμό %destination.

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
el: Σφάλμα στην αποστολή του αρχείου. Δεν ήταν δυνατή η αποστολή του αρχείου %file στον προορισμό %destination.
