VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configure
et: Seadistus

en: file
et: fail

en: Created
et: Loodud

en: configure
et: seadista

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Duration
et: Kestus

en: Source
et: Allikas

en: Destination name
et: Sihtkoha nimi

en: Changed
et: Muudetud

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: The selected file %name could not be uploaded.
et: Valitud faili %name ei õnnestunud üles laadida.

en: Error message
et: Veateade

en: Direction
et: Suund

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.
