VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: file
eu: fitxategia

en: Created
eu: Sortua

en: configure
eu: konfiguratu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Source
eu: Iturburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eu: Fitxategi igoera errorea. Ezin izan da igotako fitxategia mugitu.

en: The selected file %name could not be uploaded.
eu: Aukeratutako %name fitxategia ezin izan da igo.

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Direction
eu: Helbidea

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eu: Igoera errorea. Ezin izan da igotako %file fitxategia %destination helburura mugitu.

en: Our office is open Monday to Friday from 9am to 5pm.
eu: Gure bulegoa irekita dago Astelehenetik Ostiralera 9tik 5etara.
