VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: user
ja: ユーザー

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Configure
ja: 設定

en: file
ja: ファイル

en: Created
ja: 作成

en: configure
ja: 設定

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Duration
ja: 期間

en: Source
ja: ソース

en: Destination name
ja: 保存先名

en: Changed
ja: 変更済

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ja: ファイルのアップロードエラー : アップロードされたファイルを移動することができませんでした。

en: The selected file %name could not be uploaded.
ja: 選択されたファイル %name をアップロードできませんでした。

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: start
ja: 開始

en: Direction
ja: 方向

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ja: ファイルアップロードエラー: アップロードされたファイル %file を保存先 %destination へ移動できませんでした。

en: Start time
ja: 開始日時

en: End time
ja: 終了日時

en: Completed.
ja: 完了。
