VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: file
jv: berkas

en: Created
jv: Digawé

en: configure
jv: konfigurasi

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: File upload error. Could not move uploaded file.
jv: Ngunggah file gagal. Ora bisa mindhahaké berkas.

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Direction
jv: Arah

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
jv: Pangunggahan gagal. Ora bisa mindhahaké berkas %file marang tujuan %destination.
