VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: file
ka: ფაილი

en: Created
ka: შექმნილია

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Source
ka: წყარო

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ka: შეცდომა ფაილის ატვირთვისას. ატვირთული ფაილის გადაადგილება ვერ მოხერხდა.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ka: ატვირთვის შეცდომა. ატვირთული ფაილის %file დანიშნულების ადგილზე %destination გადატანა ვერ მოხერხდა.
