VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Source
mg: Loharano
