VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: file
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Source
ne: स्रोत

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Direction
ne: दिशा
