VoIP Drupal (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: file
ug: ھۉججەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Source
ug: مەنبە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
