VoIP Drupal (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: user
id: anggota

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Created
id: Dibuat

en: Anonymous
id: Anonim

en: Duration
id: Durasi

en: Source
id: Sumber

en: Changed
id: Berubah

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Direction
id: Arah
