VoIP Drupal (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: user
is: notandi

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Configure
is: Stilla

en: Created
is: Stofnað

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Direction
is: Stefna
