VoIP Drupal (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
