VoIP Drupal (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Anonymous
be: Ананім

en: Duration
be: Працягласць

en: Source
be: Крыніца

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Direction
be: Накірунак

en: Script
be: Скрыпт
