VoIP Drupal (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Duration
gl: Duración

en: Source
gl: Orixe

en: Changed
gl: Cambiado

en: Log only
gl: So rexistro

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Direction
gl: Dirección
