VoIP Drupal (7.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Duration
fa: مدت

en: Source
fa: منبع

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Direction
fa: جهت
