VoIP Drupal (7.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Name
si: නම

en: Direction
si: දිශාව
