VoIP Drupal (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Source
sv: Källa

en: Destination name
sv: Namn för mål

en: Changed
sv: Ändrad

en: other
sv: andra

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Direction
sv: Riktning

en: Start time
sv: Starttid

en: End time
sv: Sluttid
